NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
9
3
2
apsuva
11

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
KADİROV:BASAYEV'İÖLDÜRECEĞİM!

Çeçenistan Başbakan Yardımcısı Ramazan Kadirov, Çeçen komutan Şamil Basayev'i mutlaka öldüreceğini söyledi. Kadirov, Moskovski Komsomolets gazetesine yaptığı açıklamada, ''Size, Basayev'i öldüreceğime dair şerefim üzerine yemin ediyorum. O benim düşmanım, benim doğal düşmanım. Onu Moskova'yı değil, kendimi mutlu etmek için öldüreceğim. O adam değil, bir hayvan. Yerin en az 3 metre altına gömülmesi gerekiyor'' dedi.
25-02-2005 - kez okundu

Uğradığı bombalı saldırıda hayatını kaybeden Çeçenistan'ın eski Başkanı Ahmed Kadirov'un oğlu olan Kadirov, ''İntikamımı mutlaka alacağım. Bu ister Rusya'ya hizmet olsun veya olmasın fark etmez. Babamın başlattığını ben bitireceğim'' diye konuştu.

Çeçen lider Aslan Mashadov'un akrabalarının kaçırılması olayına karıştığı yolundaki iddiaları kabul etmeyen Kadirov, ''Ben akrabalara karşı savaş etmiyorum, ben insanlarımızı öldüren veya bunları yönetenlere karşı savaşıyorum'' dedi.

Kendisine verilecek talimatları izleyeceğini söyleyen Kadirov, ''Eğer Kremlin bana onlarla görüşmemi söylerse ben de bu görüşmeyi belirli insanlarla yaparım. Hiçbir zaman Mashadov ve Basayev ile görüşmem. Onlar katil. Sivillerin öldürülmesi için talimat verdiler. Köy başkanlarımız, okul müdürlerimizi ve polislerimizi öldürdüler. Bırakın onlarla savcılar görüşsün'' diye konuştu. (mynet.com)

Etiketler:
kadirovbasayev

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır