NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
11
4SIMD.MP3
35305319 - Adige Heku 01.MP3
4WORED3.MP3
4-5-6-7

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
PİKNİKLERİMİZ BAŞLADI

Söke Kafkas Derneği'nin organize ettiği Akbük, Nazilli ve Didim'den gelen misafirlerimizin de katılımı ile 100 kişilik bir toplulukla şahane bir hafta sonu geçirdik.
02-05-2005 - kez okundu

Deniz'in ve Yeşilin buluştuğu Didim Orman Kampında yapılan bu piknikte, yöresel oyunlarımız ve yakılan mangallarla eğlenceli saatler geçirildi.
Bu etkinlikliğin bir başka güzel yanı da; çevre il ve ilçelerden gelen adige gençlerin birbirleri ile tanışma ve kaynaşmalarına ortam sağlamasıydı.

En kötü günümüzün böyle olması dileği ile.

Saygılarımla,
Şardan YAMAÇ

Etiketler:
pikniklerimiz başladı

YORUMLAR

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yonet/user.class.php:23 Stack trace: #0 /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yorum.php(19): user->user() #1 /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/haberler.php(80): require('/home/nart/publ...') #2 {main} thrown in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yonet/user.class.php on line 23