NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
8
13
4WORED3.MP3
3
12

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
CECEN COCUKLARLA TATILYAYA NE DERSINIZ

Mesut Ünal Bildirdi:Herkese selamlar. Arkadaşlar Çeçen kamplarındaki çocuklarla ilgili 29 Ocak Pazar günü Tatilya Eğlencesi düşünüyorum. Buna ne dersiniz bilmem ama sadece çocuklar olacak ve de kısa bir süre de olsa çocukluklarını yaşamaya çalışacaklar. Bu Tatilya olayınıhep beraber yapmaya ne dersiniz?Okulların tatil olduğu bu dönemde çocukların bu tatilden yararlanması için birlikte olalım mı ?
18-01-2006 - kez okundu

Ben Tatilya'daki arkadaşla konuştum. Sınırsız eğlence kişi başına 8,5 YTL(sekizbuçuk milyon TL) olarak anlaştım.Her kamptan 30-35 tane çocuk için liste hazırlayacaklar.Herkesten maddi-manevi katkı bekliyorum.

İstanbul'da bulunan Kafkas Dernekleri ve gençlik kollarına bu konuda büyük iş düşüyor.Dernek bünyesindeki herkes kendi çocuklarını,kardeşlerini alıp gelirse,çok daha güzel bir gün geçireceğimize inanıyorum.

Arkadaşlar Çocuklar İçin 29 Ocakta Tatilya'da Buluşalım.Saygılarımla.

Mesut Ünal
0533 261 73 37

Etiketler:
cecen cocuklarla tatılyaya ne dersınız

YORUMLAR

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yonet/user.class.php:23 Stack trace: #0 /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yorum.php(19): user->user() #1 /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/haberler.php(80): require('/home/nart/publ...') #2 {main} thrown in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yonet/user.class.php on line 23