NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
2
4SIMD.MP3
4-5-6-7
4WORED3.MP3
apsuva

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAYINI BELİRLİYOR

Kayseri'li hemşehrilerimiz ilk milletvekili seçiminde aday olabilecek hemşehrilerini belirlemek için bir forum oluşturdular.
24-01-2006 - kez okundu

Bugüne kadar insanlarımız sürekli olarak siyasette yeterince temsil edilmediğimizi düşünerek şikayetçi olagelmişlerdir.

Oysa bu konuda fert bazında kimsenin kimseden şikayekçi olmaya hakkı yoktur. Çünkü bu konularda bir düşüncesi ve fikri olan herkese aynı zamanda bir de görev düşüyor. O da şikayet etmek yerine harakete geçmek.

İşte Kayseri'li hemşehrilerimiz de kendilerince bir hareket başlatmışlar ve ilk yapılacak erken veya normal seçimde milletvekili adayı olabilecek bir hemşehrimizi belirlemek için bir forum oluşturmuşlar. İlk etapta amatörce de olsa örnek olabilecek bu çalışma www.uzunyayla.com adresindedir.

İlgilenen tüm hemşerilerimizi katılmaya davet ediyoruz.

Etiketler:
kayseri milletvekili adayını belirliyor

YORUMLAR

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yonet/user.class.php:23 Stack trace: #0 /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yorum.php(19): user->user() #1 /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/haberler.php(80): require('/home/nart/publ...') #2 {main} thrown in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yonet/user.class.php on line 23