NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
11
1
35305319 - Adige Nise 15.MP3
3
10

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
ABHAZYA CUMHURİYETİ'NDEN GELEN HEYET VALİ'Yİ ZİYARET ETTİ

DÜZCE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ'NİN DAVETLİSİ OLARAK ABHAZYA CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANLIĞI STRATEJİK ARAŞTIRMALAR MERKEZİ GENEL DİREKTÖRÜ ALEK DAMENİYA ÖNDERLİĞİNDE ABHAZYA CUMHURİYETİ'NDEN DÜZCE'YE GELEN 4 KİŞİLİK HEYET BUGÜN VALİ HALİL NİMETOĞLU'NU MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
15-08-2006 - kez okundu

DÜZCE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ'NİN DAVETLİSİ OLARAK ABHAZYA CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANLIĞI STRATEJİK ARAŞTIRMALAR MERKEZİ GENEL DİREKTÖRÜ ALEK DAMENİYA ÖNDERLİĞİNDE ABHAZYA CUMHURİYETİ'NDEN DÜZCE'YE GELEN 4 KİŞİLİK HEYET BUGÜN VALİ HALİL NİMETOĞLU'NU MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. DÜNYADA ABHAZYA GİBİ BAĞIMSIZLIK MÜCADELESİ VEREN BİR ÇOK ULUS OLDUĞUNU KAYDEDEN VALİ NİMETOĞLU, "ASLINDA BU ULUSLARIN POLİTİK ANLAMDA GÜÇ BİRLİĞİ YAPIP BELLİ STRATEJİLER BELİRLEMELERİ FAYDALI OLACAKTIR. ÖNEMLİ OLAN HER ULUSUN KENDİ KADERİNİ KENDİSİNİN BELİRLEME HAKKININ ONA TESLİMİDİR. ASLINDA BU EVRENSEL BİR KURALDIR. ÜMİT EDİYORUM BUNUN YAŞAMA GEÇİRİLME ŞANSI YARIN DAHA GÜÇLÜ OLACAKTIR " DEDİ. ABHAZYA CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANLIĞI STRATEJİK ARAŞTIRMALAR MERKEZİ GENEL DİREKTÖRÜ ALEK DAMENİYA DÜZCE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ'NİN DAVETİ ÜZERİNE DÜZCE'YE GELDİKLERİNİİFADE EDERKEN, "BURADAKİ İNSANLARLA TANIŞMAK, GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAK ÜZERE BURAYA GELDİK. SAYIN VALİMİZİN DE NAZİK DAVETİ ÜZERİNE DE KENDİSİNE MİSAFİR OLDUK. ÇOK GÜZEL VE YARARLI GÖRÜŞMELER YAPTIK" ŞEKLİNDE KONUŞTU. ÜLKELER ARASINDA EKONOMİK İLİŞKİLERİN KARŞILIKLI OLDUĞUNU İFADE EDEN DAMENİYA, "TÜRKİYE'DEKİ İNSANLARDAN ABHAZYA'YA YATIRIM YAPMALARINI İSTİYORUZ. TABİİ ABHAZYA'DAKİ İNSANLARIN DA TÜRKİYE'DEKİ YATIRIM İMKANLARINI DEĞERLENDİRMESİNİ İSTİYORUZ" DEDİ.

Etiketler:
abhazya cumhuriyeti gelen heyet vali ziyaret etti

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır