NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
35305319 - Adige Heku 01.MP3
8
9
35305319 - Adige Nise 15.MP3
3

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri
RİTSA 24,25 ŞUBAT KAYSERİ GÖSTERİSİ

RITSA KUZEY KAFKAS MÜZİK VE DANS TİYATROSU 24,25 ŞUBAT KAYSERİ GÖSTERİSİ Öncelikle Ritsa Müzik ve Dans Tiyatrosu ve Nart Ajans olarak gösterimizi gerçekleştirmemize vesile olan Anatolia Organizasyon Atilla Akkaya ,yetkili Ali Fuat Tatlı ve Nart Ajans Kayseri şubesi temsilcisi Şener Şafak'a, İlçe Emniyet Müdürü Özer TANRIVERDİ' ye ve bizi sıcaklıkla karşılayan Kayseri deki hemşerilerimize içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.
28-02-2007 - 5 kez okundu

Bu organizasyonda emeği geçen herkes, bizim için büyük önem taşıyan ve zor şartlarda gerçekleştirdiğimiz bu ilk gösterimizde bizden desteklerini ve içtenliklerini esirgemediler ve iki gün boyunca Uzunyayla ve Kayseri'de bizi en güzel şekilde ağırladılar. Bir çoğumuz Kayseri'de ilk kez bulunduk ve oradan daha birçok kez bu güzel atmosferi yaşamak dilekleriyle ayrıldık. Elbette ki bir ilki yaşamamız ve canlı bir performans gerçekleştirmemiz nedeniyle küçük aksaklıklar yaşadık ancak bu tecrübeler heyecanımıza heyecan kattı.
24 Şubat günü Polis Evine ait bir organizasyonda sahne alındı ve yoğun bir prova programından sonra 25 Şubat akşamı Kayseri İl Özel İdare Müdürlüğü konser salonunda gösterimiz gerçekleştirildi. Gösteri programından ve akşamından birkaç enstantaneyi sizlere sunmak istiyoruz.


Ritsa Kuzey Kafkas Müzik Ve Dans Tiyatrosu Gösteri Programı:

--Ritsa Müzik Grubu Dinletileri,
--Ritsa İntro,
--Ritsa 'İslamey',
--Ritsa 'Kafe'
--Ritsa 'Apsını' Apsuva koşara
--Ritsa 'Lezginka-Çeçen' Dağlıların Dansı


Gösterimizi gerçekleştirmemizde bize maddi manevi yardımlarını sunan ve kurulan bu yeni oluşumda yanımızda bulunan İstanbul Selimiye Abhaz Derneği Yönetim Kurulu'na ve performansımıza katılan Ridade dansçılarıdan Trapş Şamil, Agırba Cihat ve Kucba Emrah'a, Kayseri Kaffed şubesinden Nakshir Aydın'a, İzmir Ege Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Dansları ve Ritim Sazlar öğrencisi Serdar Kuruner'e gönülden katkılarından dolayı ayrıca teşekkürlerimizi sunmayı bir borç biliyoruz.


Son olarak Kayserili hemşerilerimize ve organizasyonda emeği geçen herkese memnuniyetimizi ve teşekkürlerimizi tekrar sunmak istiyoruz. Çok daha güzel organizasyonlarda birlikte olmak ve bu heyecanı paylaşmak dileğiyle...


NART AJANS
TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Etiketler:
ritsa 24 25 şubat kayseri gösterisi

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır