NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
12
11
35305319 - Adige Nise 15.MP3
10
1

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
2007 YILI ABHAZYA'YA GELEN TURİST SAYISINDA REKORA ULAŞTI

2007 YILINDA ABHAZYA'YA GELEN TURİST SAYISI BÜTÜN REKORLARI ALTÜST ETTİ 03/08/07 SAİD TARKİL "BU YIL ABHAZYA'YA GELEN TURİST SAYISINDA GEÇMİŞ BÜTÜN REKORLAR KIRILDI" DEDİ. 01/08/07 Tarihinde Abhazya Devlet Gümrük Komisyonu 1. Temsilci Yardımcısı Sn. Said TARKİL apsny Press'e vermiş olduğu bilgiye göre "Abhazya-Rusya sınır kapısı olan Psou Nehri Kapısından girişler en üst düzeyde gerçekleşiyor, sadece turistlerin oluşturmuş oldukları sıra problemi bulunuyor" dedi.
03-08-2007 - kez okundu"Son yıllarda böyle bir düzeyde turist akınının görülmediğini" söyleyen Said TARKİL "Sınır kapısından günde 600 özel turist otomobili, 70 Tur Otobüsü ve saysız düzeyde yayan turist geçişi oluyor."

"Bu karışık ortam içerisinde gelen turistlere hizmet verme konusunda zorluklarla karşılaşıyoruz. Buna bağlı olarak insanlar zorunlu olarak Abhazya'ya girebilmek için sırada beklemek zorunda kalıyorlar" diyerek sözlerini sürdürdü.

Said TARKİL' in vermiş olduğu bilgiye göre Abhazya'ya tatile gelen turist sayısı bütün rekorları kırmış oldu Abhazya-Rusya Sınır kapısındaki girişlerde bunu doğruluyor.

ADGK 1. Yardımcısı Said TARKİL "Psou Nehrine 2. bir köprünün yapılması ile sorunun aşılabileceğinin görüldüğünü" "Krasnodar Valisi Aleksandr TKAÇEV ile bu konu görüşüldü ancak üzülerek belirtmek isterim ki sorunu çözme işlemleri daha bitmemiştir." Dedi.

Said TARKİL "İnsanların sınır geçişlerinde karşılaşmış oldukları zorlukları ortadan kaldırmak ve en üst düzeyde rahatlık sağlamak konusu göz önünde bulundurmakla yükümlüyüz" diyerek konunun önemini vurguladı.

Kaynak: Apsny Press www.abhazyam.com

Etiketler:
2007 yılı abhazya gelen turist sayısında rekora ulaştı

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır