NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
10
12
4WORED1.MP3
4-5-6-7
4SIMD.MP3

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
BÜYÜK KAFKAS PİKNİĞİ

Büyük Kafkas pikniği , 18 Mayıs 2008 Pazar günü Balıkesir merkez Şamlı'ya bağlı Boğazköy'de yapılacak.Yapılacak pikniğe Balıkesir,Bursa,Bandırma,İzmir,Soma,Bandırma ve diğer ilçelerimizden katılım beklenmekte.>>>Pikniğin en önemli amacı derneklerimiz arasındaki özellikle dernek gençleri arasındaki iletişimi arttırmak.Bizler ne kadar çok sık bir araya gelirsek, ne kadar çok fikir alışverişi yaparsak o kadar güçlü oluruz.
09-05-2008 - kez okunduSizde biraz stres atmak,fikir alışverişinde bulunmak,yeni yeni dostlar edinmek,bizbize bir gün geçirmek istiyorsanız daha ne bekliyorsunuz?

Yok efendim benim işim var,yolum uzun vb. bahanelere sığınmaktansa biraz FEDAKARLIK yapalım.Herkes o gün için benzer olmasada bir şeylerden fedakarlık yaparak oraya gelecek.

Şu an için Balıkesir , Bursa, Bandırma , Soma gençliğinin katılımı netleşti.Şenligimize ailelerimiz de davetli.Kapımız herkese açık.


Daha geniş bilgi için :

www.buyukkafkaspiknigi.xm.com

0 542 339 98 47

Not: Boğazköy'de bakkal bulunmamakta , en yakın yerleşim yeri 5 km. ilerideEtiketler:
büyük kafkas pikniği

YORUMLAR

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yonet/user.class.php:23 Stack trace: #0 /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yorum.php(19): user->user() #1 /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/haberler.php(80): require('/home/nart/publ...') #2 {main} thrown in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yonet/user.class.php on line 23