NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
35305319 - Adige Nise 15.MP3
35305319 - Adige Heku 01.MP3
4SIMD.MP3
1
35WERE~1.MP3

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
ABHAZ KOMİTESİNİN ADI KULLANILARAK GERÇEKLEŞTİRİLMEYE ÇALIŞAN ORGANİZASYO

Abhazya'nın tanınması hayalinin bile tüm Abhazlar için kutlama nedeni olacağı yadsınamaz, bugün gerçekleşmiş olan bu ideal her türlü coşkuyu ve kutlamayı hak etmiştir, bunu da herkesin istediği gibi yapmaya hakkı vardır. Ancak son günlerde Kafkas-Abhazya Dayanışma Komitesi'nin bilgisi dışında gerçekleştirilen organizasyonların Komite adı kullanılarak yapılmaya çalışılması tarafımızdan etik bulunmamaktadır. Komitemiz 15 yıldır diasporada Abhaz toplumu adına yaptığı görevde aldığı sorumluluk ve duyulan güven gereği yanlış yapmamış,dengeleri hassasiyetle korumuştur ve korumaya devam edecektir.
30-08-2008 - kez okundu

Belirsiz ifadeler kullanılarak Pazar günü yapılacağı ilan edilen organizasyonda Komite adının kullanıldığı görülmektedir.Gıyabımızda alınan karardan bölge derneklerinin bilgilendirmesiyle haberimiz olmuş; bölge halkı ve derneklerinin sorumlusu belirsiz bir organizasyona onayı olmadığı görülmüştür .


Abhazya'nın toplumun birliğine ve dayanışmasına en çok ihtiyaç duyduğu bugünlerde toplumu bölen bu girişimleri Komite ve bölge dernekleri olarak tasvip etmediğimizi, toplumu rahatsız eden belirsizlik nedeniyle açıklama gereği duyduk.


Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

KAFKAS- ABHAZYA DAYANIŞMA KOMİTESİ

BİRLEŞİK KAFKASYA KONSEYİ

DÜZCE ABHAZ DERNEĞİ

ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

HENDEK KAFKAS DERNEĞİ

BURSA BİRLEŞİK KAFKAS DERNEĞİ

İNEGÖL ABHAZ DERNEĞİ

BİLECİK KAFKAS DERNEĞİ

Etiketler:
abhaz komitesinin adı kullanılarak gerçekleştirilmeye çalışan organizasyo

YORUMLAR

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yonet/user.class.php:23 Stack trace: #0 /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yorum.php(19): user->user() #1 /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/haberler.php(80): require('/home/nart/publ...') #2 {main} thrown in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yonet/user.class.php on line 23