NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
4WORED3.MP3
3
4-5-6-7
4WORED1.MP3
13

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
SNİPER ÇEÇEN ALBAYI İSTANBUL'DA VURDU

Çeçenistan'da Ruslara karşı albay rütbesiyle savaşan Gazhi Edilsultanov (57) İstanbul'da keskin nişancı ya da nişancılar tarafından sokak ortasında vurularak öldürüldü. Polis esrarengiz cinayeti çözmek için büyük çaba gösteriyor.
17-09-2008 - kez okundu

2004'DEN BERİ TÜRKİYE'DEYDİ

Edinilen bilgiye göre esrarengiz cinayet geçtiğimiz hafta Başakşehir'de işlendi. 2004 yılında Türkiye'ye gelip Fenerbahçe'deki Çeçen mülteci kampında ikinci eşiyle yaşamaya başlayan Gazhi Edilsultanov'un cesedi Başakşehir'de ihbar üzerine bulundu.

KESKİN NİŞANCI VE UZAKTAN ATIŞ BİRİ ALNINDAN BİRİ KULAĞINDAN GİRDİ
Silah ya da silahlardan çıkan iki kurşunun da kafaya girdiği, bir kurşunun alın bölgesinden diğer kurşunun da kulaktan albayın başına isabet ettiği belirlendi. Olayla ilgili olarak soruşturmayı sürdüren polis, gece karanlığında yolda yürüyen birine bu kadar isabetli atışların yapılabilmesi için çok etkili bir silahın kullanıldığını düşünüyor.
İSTİHBARAT ÖRGÜTÜ İŞİ CİNAYET
Tecrübeli polis kaynakları da çeçen albayın istihbarat örgütlerinin de kullandığı yöntemle öldürüldüğünü ancak benzer yöntemlerin etkili mafya grupları tarafından da kullanılabileceğini belirtiyor.
MÜLTECİ KAMPINDA SESSİZLİK
Edilsultanov'un yaşadığı mülteci kampında yaşayanların anlatacakları şimdilik polisi yönlendirecek en önemli ipuçları gibi görünüyor. Zaten cinayetin duyulmasının ardından da mülteci kampında tam anlamıyla sessizlik hakim. Hala Çeçenistan'daki savaşın izlerini taşıyan mülteciler polisin dışında hiç kimseye bilgi vermiyor ve paylaşmıyor. Onların anlattığına göre esrarengiz albay son olarak kamptan "Kartal Maltepe'ye gidiyorum" diye çıktı ancak cesedi kentin bir başka ucunda Başakşehir'de bulundu.
1 AY ÖNCE MULTECİ KAMPININ BAŞKANI SEÇİLDİ
Çeçen albay'ın cesedinin Belçika'da yaşayan birinci eşi ve kızı tarafından Çeçenistan'a götürülurken iaşesi sorumlusu olarak seçildiği öğrenildi.
SİLAHIN TÜRÜNÜ KRİMİNAL RAPORU BELİRLEYECEK
Uzun menzilli silahla öldürüldüğü belirlenen silahın türü ve markası Kriminal laboratuarlarına göre tam olarak belirlenecek.

Etiketler:
sniper çeçen albayı istanbul vurdu

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır