NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
11
2
1
35305319 - Adige Nise 15.MP3
4WORED3.MP3

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
PUTİN'DE EKSİK OLAN ŞEY ÇEÇEN OLMAMASIDIR. DİĞER BÜTÜN İYİ SIFATLAR OND

Rusya'nın önde gelen haber dergilerinden "Vlast" Devlet Başkanı Dmitri Medvedev'e ve Başbakan Vladimir Putin'e yılın en ilginç yalakalık cümlelerini sarf edenlerin listesini çıkardı. İşte o isimler ve demeçleri
22-12-2009 - kez okundu

Kommersant yayınevi dergilerinden biri olan Vlast bu haftaki dergi kapağını 'Pohpohlama Yarışmasını Kazanan Adam' manşetiyle çıkarttı. Listedeki konuşmacıları rastgele yayınlayan dergi yaklaşık 30'a yakın ifadeye yer verdi. İşte derginin sıralamaya koyduğu yalaka ifadeler:

"Bu adamlar, Medvedev ile Putin, ülke için ne gerekiyorsa yapıyorlar. Ve iktidarı sert bir yöntemle ellerinde tutmaları da ihtiyaç duyduğumuz bir şey." Nikolay Rıjkov (Belgorod Oblastı Senatorü)

"Bana iktidar partisi ile ilgili ne düşünüyorsunuz dediklerinde, ben Putin neredeyse orada düzen vardır diyorum. Parti üyesi olmak zorunda değilsiniz. Ancak, Putin oraya gittiğine göre, ben de tüm kalbimle oradayım." Yuriy Başmet (müzisyen)

"Vladimir Putin'in sözleri bizim için bir nevi yön gösterici ve bir çok problemin anlamı niteliğinde. Çünkü, biz çok iyi biliyoruz ki liderimizin diğer insanlardan farkı her konuya derinlemesine vakıf olmasıdır." Irina Yarovaya (Duma milletvekili)

"Kanınızda Kafkas kanı olmalı, bir bakmak lazım" ( İsmail Berdiev ) (Kuzey Kafkasya Müftüsü). Medvedev'e din adamları toplantısında

"Belki de, yüz yıl sonra Putin ve Medvedev, ülkeyi ayakları üzerine doğrultan, önemli reformcular olarak anılacak, Büyük Petro düzeyinde." Aleksandr Zaharov. ( Mordaviya Cumhuriyeti Bilirkişilik Başkanı)

"Vladimir Putin hoşuma gidiyor. Kendisinden emin, amaçları belli. Putin'in hakkında bildiğim tüm vasıfları onu gerçek erkek olarak tanımlıyor." Natalya Bogdanova.(Üniversite öğrencisi )

"Tabii ki ben siyasetçilere not veremem. Ancak bunlar okulda olsaydı, her öğretmen bu tür çalışmalar için tam not verirdi."( Medvedev'in orta okulda matematik öğretmeni)

"Çok tatlı, iyi, amacına ulaşan, muhteşem birisi. Sporcu, akıllı, yakışıklı. Her işe yatkın birisi. Kriz onun için tabii ki problem, ancak o onu da başaracak. Putin her şeyi başarıyor." (Moskova'da okuyan bir lise öğrencisi).

"Putin'de eksik olan şey Çeçen olmamasıdır. Diğer bütün iyi sıfatlar onda mevcut." Ramazan Kadirov (Çeçenistan Cumhurbaşkanı)

(CİHAN)

Etiketler:
putin eksik olan şey çeçen olmamasıdır diğer bütün iyi sıfatlar ond

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır