NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
apsuva
4WORED1.MP3
1
4WORED3.MP3
10

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri
DÜZCE KUZEY KAFKAS K.D. 21 MAYIS MEVLİDİ

MEVLİT PROGRAMIMIZ HAKKINDA 21 Mayıs 2010 Cuma günü akşam ile yatsı namazı arası Cedidiye camiinde tertiplediğimiz mevlit programı ile vatanları uğruna şehit olan ve sürgün yollarında can veren atalarımızın aziz hatırasına karşı olan görevimizi yerine getirdiğimizi düşünüyoruz, Düzce Kuzey Kafkas Kültür Derneği olarak manen huzurluyuz. Mevlit programının planlanmasında ki katkılarından ötürü Düzce İmam Hatip Lisesi Müdürü Varol Tayhan'a teşekkürü bir borç biliriz.
24-05-2010 - 5 kez okundu

Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Eski Başkanı İsmail Önere, Emekli İmam Hatip İlhan Tok Hocaefendi ye, Diyanet İşleri Başkanlığı Şube Müdürü Recep Sönmeze ve isimlerini burada zikredemediğimiz ve programımıza katılan Düzce'mizin değerli imam hatip ve hocalarıyla, mevlidimize ev sahipliği yapan Cedidiye Camiimizin saygın kadrosuna içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Düzce de üçüncüsünü tertiplediğimiz, bundan sonrada aksatmadan tekrarlayacağımız ve amacına her yönüyle ulaştığına inandığımız organizasyonumuz için yapmış olduğumuz davete icabet ederek
mevlidimizi anlamlandıran Düzceli hemşehrilerimize şükranlarımızı iletiyoruz.

Mevlit programımıza maddi katkı veren kişi ve kurumlara sonsuz teşekkür ediyoruz. Beyzade Kebap Sn. Faruk Esen, Özsoy Mimarlık Sn. Nusret Özsoy, Özatılım Sigorta Sn. Metin Koç ve Sn. Fahrettin Yılmaz, Tok Kuyumculuk Sn. Musa Tok, Özbek Dekorasyon Sn. Sedat Özbek, Sn. Ömer Demiral, Sn. Hakan Jan ve Sn. Murat Kubilay.

Mevlit Yemeğinin ve ikramlarının hazırlanmasında ve dağıtılmasındaki büyük katkıları için Olgun Piliç Tanju Acara, Gökkız Bakliyat Grubuna, Gül Baklavaya, Mudurnu Süt Ürünleri Yakup Esene, Sezginler Ticaret Ercan Sezgine, Acaroğlu Kebap Mehmet Acaroğluna, Uğur Güneşe çok teşekkür ederiz. Mevlit yemeği ikramı için 1500 adet haluj yapan Çerkestaşköprü Köyünün değerli hanımefendileri sağ olsunlar ellerine sağlık teşekkür ediyoruz. Biz inanıyoruz ki bu denli anlamlı organizasyonlara katılmak ve destek vermek tüm hemşehrilerimizin temel düşüncesidir, bu organizasyonu yeterince duyuramamamızdan ötürü katılamayan hemşehrilerimizden özür diliyoruz. Her yıl 21 Mayıs tarihinde Derneğimiz atalarımızın manevi hatırasına binaen bu organizasyonu büyük bir aksilik çıkmadığı müddetçe tekrarlayacaktır.

Saygılarımızla,

Düzce Kuzey Kafkas Kültür Derneği

Etiketler:
düzce kuzey kafkas kd 21 mayıs mevlidi

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır