NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
3
4-5-6-7
8
4WORED3.MP3
4SIMD.MP3

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
KAFKAS / GÜRCÜ ENSTRÜMANLARI VE KAFKAS-GÜRCÜ DANS KURSLARI

Akordeon Kursu: Kültürümüzün önemli unsurlarından olan Akordeonu öğrenmek isteyenlere, usta eğitmen, müzik yönetmeni, Türkiye'deki Kafkas ve Gürcü müziği uzmanı İberya Özkan kurs veriyor. Başlangıç, temel ve ileri düzeyde bu enstrümanları öğrenmek isteyenler, bu kursa katılabilirler.
19-08-2010 - kez okundu

Kafkas-Gürcü Dansları Kursu:
Türkiye'deki Kafkas-Gürcü danslarının usta grubu Ertoba'nın usta öğreticileri, Bostancı Halkeğitim Merkezi hocalarından Murat Güzeltepe ve Serkan Doğan, Kafkas-Gürcü danslarını öğrenmek isteyenlere, Mecidiyeköy'de salon ortamında kurs verecek. 3 yıldır Bostancı Halkeğitim Merkezi'nde devam eden kurslara bu yıl İstanbul-Avrupa yakası da eklenmiş oluyor.

Kafkas ve Gürcü Enstrümanları Kursu:
İberya Özkan yönetiminde, Kafkas ve Gürcü enstrümanlarını (Panduri, Garmon, Mızıka, Çonguri, Baspanduri/Panduribani, Salamuri, Doli/Koltuk Davulu, Çiboni/Tulum, vb.) öğrenmek isteyenlere kurslar veriliyor. İberya Özkan, bu enstrümanları temin etmek isteyenlere de yardımcı oluyor.


Kayıt ve Ayrıntılı Bilgi İçin:
Adres: Selahattin Pınar Cd. Mevlüt Çavuş Sk. No:4/5 Mecidiyeköy-İstanbul
Telefon: 0533 293 96 98 - 0212 212 98 14
E-Posta: chveneburi@chveneburi.net

(Not: 3 yıldır devam eden halk dansları kurslarına Adige Abhaz Gürcü ve daha bir çok kafkas kökenli katılımcı bulunmaktadır.)

Etiketler:
kafkas / gürcü enstrümanları ve kafkas-gürcü dans kursları

YORUMLAR

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yonet/user.class.php:23 Stack trace: #0 /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yorum.php(19): user->user() #1 /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/haberler.php(80): require('/home/nart/publ...') #2 {main} thrown in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yonet/user.class.php on line 23