NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
1
12
3
35305319 - Adige Nise 15.MP3
4SIMD.MP3

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
SAYIN ANKARA KAFKAS DERNEĞİ YÖNETİMİNE

12 Mart'ta Çerkes Hakları İnisiyatifi grubunun düzenlemiş olduğu mitingi internet ve tv'den büyük bir heyecanla izledim. Ama ne yazık ki, Kafkas Dernekleri Federasyonu'nun ve ona bağlı derneklerin bu mitingde hiçbir şekilde yer almadığını gördüm.
14-03-2011 - kez okundu

Ne acıdır ki, bu mitingde bebeklerimiz ve yaşlı büyüklerimiz ellerinde bayrak ve pankartlarla yürüyerek halkımız için demokratik haklarını isterken, sizden hiçbir ses duyamadım.

Ben Anavatana dönüş yapalı 4 yıl oldu. 2 yıl önce üyesi bulunduğum Ankara Kafkas Derneği seçimlerini dönüşçü arkadaşlarım kazansın diye bizzat seçime katılarak oy vermiştim. Görüyorum ki boşuna ümit etmişim... Bırakın anavatana dönmeyi, aynı şehirde halkımız sokaktayken hiçbir katılımda bulunmayan Kaffed ve ona bağlı olan derneklerin bu mitingde yer almamış olması beni derinden üzmüştür.

Her ne pahasına olursa olsun, halkımızın anadil eğitimi ve öğretimi talebi için organize olmuş, hakkını savunmaya ve almaya çalışan bir talep, bir haykırış içerisinde olmanız gerekirdi diye düşünüyorum.

Anavatandan ve Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen tüm seslere, bu mitinge katılan tüm insanların haykırışına kulaklarını tıkayan bir dernek içerisinde üye olmayı artık kabullenemiyorum.

Dolayısıyla Ankara Kafkas Derneği üyeliğimin düşürülmesini talep ediyorum.

Kapalı kapılar ardındaki yayın ve çalışmalarınızı artık desteklemediğimi bildiriyor, istifamın acilen kabulünü rica ediyorum.Hatice Şenvar ( ŞERELT )
Maykop
13.03.2011

Etiketler:
sayın ankara kafkas derneği yönetimine

YORUMLAR

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yonet/user.class.php:23 Stack trace: #0 /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yorum.php(19): user->user() #1 /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/haberler.php(80): require('/home/nart/publ...') #2 {main} thrown in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yonet/user.class.php on line 23