NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
4-5-6-7
3
4WORED1.MP3
9
apsuva

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri
SAYIN ANKARA KAFKAS DERNEĞİ YÖNETİMİNE

12 Mart'ta Çerkes Hakları İnisiyatifi grubunun düzenlemiş olduğu mitingi internet ve tv'den büyük bir heyecanla izledim. Ama ne yazık ki, Kafkas Dernekleri Federasyonu'nun ve ona bağlı derneklerin bu mitingde hiçbir şekilde yer almadığını gördüm.
14-03-2011 - 5 kez okundu

Ne acıdır ki, bu mitingde bebeklerimiz ve yaşlı büyüklerimiz ellerinde bayrak ve pankartlarla yürüyerek halkımız için demokratik haklarını isterken, sizden hiçbir ses duyamadım.

Ben Anavatana dönüş yapalı 4 yıl oldu. 2 yıl önce üyesi bulunduğum Ankara Kafkas Derneği seçimlerini dönüşçü arkadaşlarım kazansın diye bizzat seçime katılarak oy vermiştim. Görüyorum ki boşuna ümit etmişim... Bırakın anavatana dönmeyi, aynı şehirde halkımız sokaktayken hiçbir katılımda bulunmayan Kaffed ve ona bağlı olan derneklerin bu mitingde yer almamış olması beni derinden üzmüştür.

Her ne pahasına olursa olsun, halkımızın anadil eğitimi ve öğretimi talebi için organize olmuş, hakkını savunmaya ve almaya çalışan bir talep, bir haykırış içerisinde olmanız gerekirdi diye düşünüyorum.

Anavatandan ve Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen tüm seslere, bu mitinge katılan tüm insanların haykırışına kulaklarını tıkayan bir dernek içerisinde üye olmayı artık kabullenemiyorum.

Dolayısıyla Ankara Kafkas Derneği üyeliğimin düşürülmesini talep ediyorum.

Kapalı kapılar ardındaki yayın ve çalışmalarınızı artık desteklemediğimi bildiriyor, istifamın acilen kabulünü rica ediyorum.Hatice Şenvar ( ŞERELT )
Maykop
13.03.2011

Etiketler:
sayın ankara kafkas derneği yönetimine

YORUMLAR
hamzok SAYIN HATİCE HANIM, SİZ YİNE TV'DEN SEYRETMİŞİNİZ, İSTEYİPTE KATILAMAYAN BEN VE BENİM GİBİ BİR ÇOK İNSAN ONDAN BİLE MAHRUM KALDIK. ÇÜNKÜ 12 MARTTA TV'NİN BAŞINDAN KALKMADAN ACABA BİR HABER GEÇERLER Mİ? DİYE BOŞUNA BEKLEDİK. KAFKAS DERNEKLERİ OLARAK KİMSENİN BU ALANDA BİR GAYRET VE ÇABASINI GÖREMEDİK. AMA YİNEDE BİRBİRİMİZE SIRT DÖNME ZAMANI DEĞİL AKSİNE YUMRUK OLMA ZAMANIMIZ. ONUN İÇİN İÇİMİZDE KÜSLÜKLERİ BIRAKALIM. İÇTENLİĞİNİZ VE SAMİMİYİTENİZ BENİ DUYGULANDIRDI. ANAVATANDAKİ TÜM ADİGELERE SELAMLAR.
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır