NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
4WORED3.MP3
4WORED1.MP3
12
10
4SIMD.MP3

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
6.GELENEKSEL BULUŞMA GÜNÜ ETKİNLİĞİ GÖNEN BAYRAMİÇ KÖYÜ’NDE YAPILDI

Mahmut Bayram Kültür ve Dayanışma Derneği’nce düzenlenen 6.Geleneksel Buluşma Günü Etkinlikleri 03 Eylül 2011 Cumartesi Günü Gönen Bayramiç Köyü’nde yapıldı.
05-09-2011 - kez okundu

Mahmut Bayram Kültür ve Dayanışma Derneği’nce düzenlenen 6.Geleneksel Buluşma Günü Etkinlikleri 03 Eylül 2011 Cumartesi Günü Gönen Bayramiç Köyü’nde yapıldı. Etkinlik Programı, Saat 16.00’da Köy Camiinde Kur’anı Kerim okunarak ve ilahiler söylenerek  başladı . Akabinde  Bandırma Emekli Müftüsü Hakkı Duman tarafından yapılan vaaz ve irşadın ardından Hemşerilerimiz ve Dostlarımızın Bütün  Geçmişlerimizin ruhuna ithafen okumuş bulundukları 36 Hatim ve Tevhid’in duası getirildi. İkindi Namazının ardından gece geç vakitlere  kadar davetli misafirlere yemek ikram edildi. Akşam 21.30’dan itibaren sabaha kadar Köyümüzün Gençleriyle birlikte Misafir Gençlerin, bir arada sergiledikleri birbirinden güzel Kafkas Oyun gösterileri heyecan ve ilgiyle izlendi. Katılım ve ilginin büyük olduğu geceye Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar,  Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, ve pek çok Hemşerimizle birlikte davetli Konuklar katıldı. Etkinlik çerçevesinde Kermes ve Hediyeli Eşya Çekilişinin düzenlendiği gece boyunca,  gelen davetlilere lokma ile çay ikramı yapıldı. Kafkas Tablosunun da  yer aldığı büyük ikramiye çekilişinin, kazanan talihlisi Gönen Çınarlı Köyü’nden emekli öğretmen Gönül Hanım oldu. Bu yıl 6.ncısı düzenlenen 03 Eylül 2011 Gönen Bayramiç Köyü Buluşma Günü Etkinliği münasebetiyle bir araya gelen Hemşerilerimiz ve Dostlarımız, akşamdan sabaha kadar tatlı sohbetler yaparak, şaka ve esprilerde bulunarak, folklor gösterileri izleyerek hoşça vakit geçirdiler, özlem giderdiler.

Diğer fotoğrafları görmek için galerimizi ziyaret edin..

Kaynak:www.bayramic1864.com

Etiketler:
gönen bayramiç buluşma günü köy günü fotoğrafları geleneksel mahmut bayram dernek 2011

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır