NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
4WORED1.MP3
1
11
2
9

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Diaspora

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
GAZİANTEP,MAYKOP ŞEHİRLERİNİN İMZA TÖRENİ

Kardeş Şehir Resmi Protokol İmza töreni Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr Asım Güzelbey ve Maykop Belediye Başkanı Mikhail Nikolaevich Chernichenko'nun Karşılıklı konuşmalarından sonra imza töreni gerçekleşmiştir.
10-10-2011 - kez okundu

Gaziantep Maykop Kardeş Şehir imza töreni ikinci gün programı

Maykop belediye heyetinin Gaziantep şehir turu ile başlayan program, Gaziantep Büyük Şehir Belediye Başkanı Dr Asım Güzelbey'in önderliğinde İpekyolu, Gaziantep Kalesi, Mutfak Müzesi, Bakırcılar Hanı, Tütün Hanı, Senatorium, Harikalar Diyarı, Masal Park ve Mozaik Müzesi gezileri yapılmıştır.

Kardeş Şehir resmi imza protokol töreni için Saat 15.00 da Gaziantep Büyük Şehir Belediyesine giden Maykop Belediye heyeti resmi bando töreni ile karşılanmış ve tören seramonisi başlamıştır.

Kardeş Şehir Resmi imza töreni için hazırlanmış olan Gaziantep Büyük Şehir Belediyesi Meclis Salonu Fuayesinde tören için gelen Kahramanmaraş, Göksun, Afşin Dernek Başkanları ve yönetimlerinin yanı sıra Gaziantep'te yaşayan kalabalık Adiğe ve Belediye heyeti tarafından karşılanmıştır.

Kardeş Şehir Resmi Protokol İmza töreni Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr Asım Güzelbey ve Mayop Belediye Başkanı Mikhail Nikolaevich Chernichenko'nun Karşılıklı konuşmalarından sonra imza töreni gerçekleşmiştir.

İmza töreninden sonra Gaziantep Kuzey Kafkas Kültür Derneğinin hazırlamış olduğu Akardiyon, Ney, Çello ve Gitar müziği eşliğinde kokteyl alınmış ve akabinde yine Gaziantep Kuzey Kafkas Kültür Derneği Kafkas Halk oyunları ekibi gösterisini sergilemiştir. Kafkas Halk oyunları gösterisinin devamında Düğün yapılmıştır.

Resmi imza törenine çok sayıda yerli ve ulusal basın ilgi göstermiştir. Tören sonunda tüm Basın'ın özel röportajları Her iki Belediye Heyeti tarafına yapılmış ve gelecek dönemlere  dair olumlu düşünceler dile getirilmiştir.

GAZİANTEP KUZEY KAFKAS KÜLTÜR DERNEĞİ

Hakan AYDEMİR

Etiketler:
Gaziantep belediyesi Kardeş şehir kafkas müziği kafkas oyunları Masal park Mozaik müzesi Harikalar diyarı Adıge müzik

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır