NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
4WORED1.MP3
8
4WORED3.MP3
10
35WERE~1.MP3

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri
ÇERKES DİLİ GÜNÜ KUTLAMA PROGRAMI

15 Mart 2015 Pazar akşamı Güngören Erdem Beyazıt Kültür Merkezin'de,İstanbul Çerkes Derneği ve Methiyeliler Yardımlaşma Derneği ortak programı olan ''Çerkes Dili Günü Kutlama Programı'' yoğun katılımla gerçekleştirildi.
16-03-2015 - 5 kez okundu

15 Mart 2015 Pazar akşamı Güngören Erdem Beyazıt Kültür Merkezin'de,İstanbul Çerkes Derneği ve Methiyeliler Yardımlaşma Derneği ortak programı olan ''Çerkes Dili Günü Kutlama Programı'' yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Programa katılan; Thamadelerimize, Prof. Dr. Bak Zera'ya (Nalçık, Filolog), Azamat Dzeğaştav'a Nalçık, Sanatçı), Dr. Nusret Baş'a (Çerkes Fed. Genel Başkanı), Prof. Dr. Günsel Şurdum Avcı'ya (Çerkes Kad. Tea. Cem. Der. Başkanı), Kenan Kaplan'a(Çoğulcu Demokrasi Partisi Genel Başkanı), Ayhan Özden'e(Adığe Khase-Çerkes Derneği Başkanı), Murat Özden'e(Maltepe Çerkes Derneği Başkanı), Fatih Doğan'a(İverönü Köyü Yard. Der. Başkanı),
Süheyla Sülez'e (Güngören Bld. Kült. Müdürü), İrfan Ersan'a (Güngören Bld. Başkanın Başdanışmanı), Osman Yıldız'a(Bahçelievler Bld. Özel Kalem), Sefer Çerkes'e(Bayrampaşa Ak Parti İlçe İdari Amiri), İsmail Çetin'e (Güngören-İlçe Emn. Müd. Yard.), Mehmet Tok'a (Şube Müd. Yard.), Navruz Navruzcan'a (Birleşik Kafkasya Derneği Başkanı), Methiyeliler Yardımlaşma Derneği'nin tüm yönetici ve üyelerine, Hakan Yıldız'a (Bana Adını Sor Filmi'nin Yapımcısı), Programımızı sunan ve her çalışmamızda yanımızda olan sanatçımız İshak Akbay'a, İstanbul Çerkes Derneği'nin tüm yönetici ve üyelerine, Programlarımızı itinayla takip eden ve bunu sizler için kayıt altına alan NartAjans'a, Programımıza teknik destek veren Abrec Ses Sistemleri'ne,
Anadil vurgusunu güçlü bir şekilde işleyen çocuklarımıza ve ailelerine, Ailelerimize, tüm katılımcılara ve gençlerimize çok teşekkür ediyoruz.

Havanın soğuk ve yağmurlu olmasına rağmen o salonu tıklım tıklım dolduran, yer bulamayıp programı arkada ayakta izleyen ve anlayış gösterip dışarıda kalmasına rağmen programı bir çeşit takip eden herkese teşekkür ediyoruz.

Bu güzel programın baş mimarları; anadil hocalarımız Bram Alaudin ve Thamokue Cihat hocalarımıza, İÇD Gençliğine çok teşekkür ediyoruz.
İSTANBUL ÇERKES DERNEĞİ

Etiketler:
Çerkes Dili Günü Çerkes Derneği Methiyeliler Yardımlaşma Derneği Güngören Erdem Beyazıt Beyazıt Kültür Merkezi istanbul Çerkes derneği

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır