NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
9
11
35305319 - Adige Nise 15.MP3
4WORED3.MP3
10

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
BAŞBAKAN R.TAYYİP ERDOĞAN'IN BASIN MÜŞAVİRİ AHMET TEZCANI'IN TEPKİSİ (Ã

Kendisinin "Çerkes" kökenli olduğunu hatırlatan Ahmet Tezcan, teröristlerin okulu basmalarını öğrendikten sonra Türkiye'deki Kafkas vakıf ve derneklerini aradı. Derneklerin olaya tepki göstermelerini isteyen Tezcan, okul baskınının Çeçenlere ve Kafkas halkına zarar verdiğini belirtti.
04-09-2004 - kez okundu

Rusya'daki eylemde kadınların ve çocukların rehin alınmasına öfkelenen Tezcan "direnişin de bir haysiyeti olur Çeçen direnişini iki paralık ettiler" dedi.

Rusya'daki okul baskını, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın aslen Çerkes olan basın müşaviri Ahmet Tezcan'ı çileden çıkardı.

Kuzey Osetya'nın Beslan kentindeki eylemde kadınların ve çocukların rehin alınmasına öfkelenen Tezcan, "Direnişin de bir haysiyeti olur. Bunu yapanlar Çeçen direnişini iki paralık ettiler. Yapılan alçaklıktır." dedi

Kendisinin "Çerkes" kökenli olduğunu hatırlatan Ahmet Tezcan, teröristlerin okulu basmalarını öğrendikten sonra Türkiye'deki Kafkas vakıf ve derneklerini aradı. Derneklerin olaya tepki göstermelerini isteyen Tezcan, okul baskınının Çeçenlere ve Kafkas halkına zarar verdiğini belirtti. Ahmet Tezcan Zaman'a yaptığı açıklamada, olayın bir provokasyon olarak görülemeyeceğini ifade etti. Tezcan, şöyle konuştu: "Bu yapılanın ne Kafkas davasıyla, ne İslam'la ne de insanlıkla ilgisi vardır. Kim bu işi bir dava adına yaptığını söylüyorsa alçaklık ediyor. Okul baskını ile alçaklığa mum dikildi. Psikopat ruhlu katillerin dahi cesaret edemediği bir alçaklık gerçekleştirildi. O çocukların gözlerindeki ifadelerin bedeli ödenemez."


Kaynak : Zaman

Etiketler:
başbakan rtayyip erdoğan basın müşaviri ahmet tezcanı tepkisi ã

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır