NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
12
4SIMD.MP3
2
11
35WERE~1.MP3

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Basından

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
ÇERKESLERİN SAĞLIĞI, GATO HOSPİTAL’A EMANET

ÇERKESLERİN SAĞLIĞI, GATO HOSPİTAL’A EMANET Samsun’un Atakum ilçesinde sağlık hizmeti veren Gato Hospital Hastanesi Genel Müdürü Erdoğan Yaşar," Samsun Çerkesler Derneği üyelerinin sağlık hizmetlerinden faydalanması amacıyla anlaşma yaptık" dedi.
14-12-2015 - kez okundu

ÇERKESLERİN SAĞLIĞI, GATO HOSPİTAL’A EMANET

Samsun’un Atakum ilçesinde sağlık hizmeti veren Gato Hospital Hastanesi Genel Müdürü Erdoğan Yaşar," Samsun Çerkesler Derneği üyelerinin sağlık hizmetlerinden faydalanması amacıyla anlaşma yaptık" dedi.

Karşılıklı atılan İmza törenine, Gato Hospital Hastanesi Genel Müdürü Erdoğan Yaşar, Çerkez Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Sedat Uygun, Gato Hospital Hastanesi İşletme Müdürü Nuran Ekşi ile Kurum Temsilcisi Yasemin Altun katıldı.

'AMACIMIZ, ÜYELERİMİZE KALİTELİ VE DOĞRU HİZMET VERMEK' 
Gato Hospital Hastanesi Genel Müdürü Erdoğan Yaşar, 7/24 saat Samsunlulara en iyi, en güzel ve en kaliteli sağlık hizmeti verdiklerini söyledi.Samsun’da bir çok kurum ve sivil toplum örgütleri ile yapılan karşılıklı anlaşmalar çerçevesinde üyelerin en güzel sağlık hizmeti almaları konusunda mutabakat yaptıklarını dile getiren Yaşar, “Amacımız, alımı pahalı olan sağlık hizmetlerini doğru ve kaliteli bir şekilde sunmak karşılıklı güveni esas alarak aynı zamanda bize duydukları güvenin farkını anlaşma yaptığımız kurum ve STK’ların üyelerine hissettirmek. Bunun içinde Samsun’da bulunan kurumlarla anlaşma yapıyoruz. Gato Hospital Kurumu olarak, doktorundan hemşiresine, muhasebe departmanından hizmetlisine kadar her branşta kaliteli bir ekibimiz var. Kurumumuza gelen herkesin güler yüzle hastanemizden ayrılmasını sağlamak amacı ile sürekli hizmet içi eğitimlerimizi sürdürüyoruz”diye konuştu.

'ÜYELERİMİZİN SAĞLIKLARINI GÜVENCE ALTINA ALDIK' 
Samsun Çerkesler Derneği’nin Türkiye’de önemli bir misyon üstlendiğini, bu bilinçle üyelerine en iyi ve en güzel imkanları sunmak için çalışmaların sürdürüldüğünü dile getiren Samsun Çerkesler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Sedat Uygun, Gato Hospital Hastanesi ile yapılan protokol çerçevesinde üyelerinin kaliteli ve doğru sağlık hizmeti almalarını sağlayacaklarını söyledi. Uygun, hastane yönetimi ile yapılan anlaşma ile üyelerinin sağlıklarını güvence altına aldıklarına vurgu yaptı.

Köksal ÖNER

Etiketler:
Samsun atakum Samsunlu Çerkesler Gato Hospital Samsun Çerkesler Derneği

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır