NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
35305319 - Adige Nise 15.MP3
4WORED3.MP3
apsuva
2
1

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Kafkasya

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
ABHAZYA DEVLET TELEVİZYONU'NA BOMBALI SALDIRI: 1 ÖLÜ

Sohum'daki Abhazya Devlet Televizyonu bahçesinde, elindeki misket bombası ile provokasyon hazırlığı yapan terörist, bombanın elinde patlaması sonucunda öldü. Çok şükür ki elinde bomba patlayan teröristten başka hayatını kaybeden olmadı. Emniyet müdürlüğü teröristin kimliğinin belirlendiğini, Abhazya Cumhuriyeti vatandaşı olmadığını, ancak güvenlik nedeniyle şimdilik açıklamadıklarını söylediler. Hayri Kutarba
17-10-2016 - kez okundu

Abhazya Devlet Televizyonu'na Bombalı Saldırı: 1 ölü

Kaynak: http://www.altinpost.org/haber

 
Abhazya Devlet Televizyonu'na Bombalı Saldırı: 1 ölü
 

Abhazya Devlet Radyo Televizyon binası bahçesinde bir patlama meydana geldi. Sabah saat 07:05’de meydana gelen patlamada, muhtemelen patlamayı gerçekleştiren bir kişinin öldüğü, ölen kişinin kimliğinin henüz tespit edilemediği bildirildi.

Abhazya İçişleri Bakanı Aslan Kobakhia’dan alınan bilgilere göre patlayıcının 200 gr. TNT türü şarapnel etkili bir bomba olduğu sanılıyor. Sputnik Apsny’a göre Kobakhia bunun bir terörist saldırı olduğunu belirterek bölgede ayrıntılı araştırma yapıldığını, özellikle saldırganın yalnız olmadığı ihtimali üzerinde durulduğunu, olayla ilgili ayrıntılı açıklamanın daha sonra yapılacağını söyledi.

Patlamanın bombanın yerleştirilmesi sırasında mı meydana geldiği, bir intihar saldırısı mı olduğu henüz bilinmezken olayla ilgili haber uluslararası medyada çeşitli şekillerde yer aldı. İnterfaks Haber Ajansı Abhazya Acil Durumlar Bakanlığı’na dayandırdığı haberinde, ilk gelen bilgilere göre olay yerinde sakallı bir adamın cesedinin bulunduğunu duyurdu.

BBC Rusya Servisi haberi intihar bombacısı eylemi olarak verirken, Gazete Nujnaya patlamayı düzenleyen kişinin üzerinde Sohum’daki mekanlara ait fotoğraflar bulunduğunu bildirerek, bilinmeyen nesne ve olayların hemen yetkililere bildirilmesi konusunda halka uyarıda bulundu.

Etiketler:
Abhazya Devlet Televizyonu TNT Abhazya İçişleri Abhazay

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır