NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
4-5-6-7
4WORED1.MP3
8
35WERE~1.MP3
1

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Diaspora
İLHAN KIYMET GÜVEN TAZELEDİ.

Düzce Abhaz Kültür Derneği,Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirildi.
30-03-2017 - 5 kez okundu

Kıymet yeniden başkan seçildi Düzce Abhaz Kültür Derneği,Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirildi. 4 dönemdir başkanlık görevini sürdüren İlhan Kıymet yeniden başkan seçildi.

25 yıl önce Düzce'de 17 Haziran 1992 tarihinde kurulan Düzce Abhaz Kültür Derneği 16. Olağan Genel Kurulu Düzce Turan Otel’inde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.     Genel Kurula Abhazya’dan Abhazya Geri Dönüş Devlet Komitesi Bşk. Vadim Haraziya, Abhazya Temsilci Yrd. Alyas Asabua, CHP Düzce Milletvekili Adayı Zafer Teber İstanbul Abhaz Kültür Derneği Başkanı Hakan Ander, Bolu Abhaz Kültür Derneği Başkanı Burhan Tadik, Darıyeri Hasanbey Köyü Abhaz Kültür Derneği Başkanı Atanur Aksoy ve çok sayıda dernek üyesi ile davetli katıldı. 4 dönemdir görev yapan İlhan Kıymet’e 5. Dönem için tekrar görev verildi.

   

 Dernek organları seçildikten sonra 2016 yılında Düzce Kazukoğlu Mahallesi'nde dernek için satın alınan arsada düşünülen “Kültür Merkezi” projesinin hayata geçirilmesi için gerekli çalışmalar konusunda genel Kurul yönetim kuruluna yetki verildi. Düzce Abhaz Kültür Derneği Başkan İlhan kıymet genel kurul ile ilgili yaptığı açıklamasında “   Oağan genel kurulunu gerçekleştirdiğimiz derneğimizi kuran ve bugünlere taşıyan, derneğimize destek veren, emek sarf eden herkese çok teşekkür ediyor ve sağlıklı bir yaşam sürdürmelerini diliyoruz.Ayrıca, derneğimizin hayatta olmayan kurucuları ve üyelerini de saygı ve rahmetle anıyoruz.Bizlere her zaman destek veren ilimizin yöneticilerine, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarına, değerli basınımıza, bugün genel kurulumuza katılan değerli üye ve dostlarımıza dayanışma içinde verdikleri desteğe sonsuz teşekkür ediyoruz.16. Olağan Genel Kurulumuzun Düzce’mize hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

Kaynak:http://www.duzcedamla.com

Etiketler:
Düzce Düzce abhaz Abhaz Derneği İlhan KIYMET bAŞKAN iLHAN kıymet

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır