NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
35305319 - Adige Heku 01.MP3
13
2
4WORED3.MP3
4WORED1.MP3

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
ÇEÇENİSTAN BAĞIMSIZLIK(!) YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Çeçenistan'ın bağımsızlık yıl dönümü (6 Eylül 1991) dolayısıyla Çeçenistan Devlet Başkanı Aslan Mashadov bir mesaj yayınladıCahar Dudayev önderliğinde ilan edilen Çeçen-İçkerya Cumhuriyeti bugün 13 yaşına girmiştir. Çeçen halkı bağımsızlık uğruna 250 bin evladını yitirmiştir.Çeçenistan vatandaşları! Bugün ülkemiz işgal altındadır. Senin temsilcilerin, askerlerin onurlu bağımsızlık savaşı veriyor.Osetya'da meydana gelen son olay, bağımsızlık kutlamalarındaki coşkumuza büyük bir yara açmıştır. Bizler sadece özgürlüğümüz için savaşıyoruz.
08-09-2004 - kez okundu

Çeçenistan'ın bağımsızlık yıl dönümü (6 Eylül 1991) dolayısıyla Çeçenistan Devlet Başkanı Aslan Mashadov bir mesaj yayınladı.''Cahar Dudayev önderliğinde ilan edilen Çeçen-İçkerya Cumhuriyeti bugün 13 yaşına girmiştir. Çeçen halkı bağımsızlık uğruna 250 bin evladını yitirmiştir. Çeçenistan vatandaşları! Bugün ülkemiz işgal altındadır. Senin temsilcilerin, askerlerin onurlu bağımsızlık savaşı veriyor.Osetya'da meydana gelen son olay, bağımsızlık kutlamalarındaki coşkumuza büyük bir yara açmıştır. Bizler sadece özgürlüğümüz için savaşıyoruz. Çeçenlerin kardeş Kafkas halklarıyla hiçbir problemi yoktur. Onların acısı acımız, sevinci sevincimizdir. 13. yılı, yine vatan savunmasında, buruk olarak idrak ediyoruz. Önümüzdeki kutlamaların, hür ve özgür Çeçenistan topraklarında yapılacağı günün yakın olduğunu hissediyorum. Hepinize sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim".

Etiketler:
çeçenistan bağımsızlık! yıldönümünü kutladı

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır