NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
8
2
12
35305319 - Adige Nise 15.MP3
4WORED3.MP3

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
MOSKOVADA SAVAŞ KARŞITI MİTİNG

Çeçenistanda devam eden savaşı protesto etmek amacıyla 20 ve 23 Ekim tarihlerinde Moskova'da savaş karşıtı mitingler yapılacağı bildirildi.
16-10-2004 - kez okundu

16.10.2004

Çeçenistan'da devam eden savaşın protesto edilmesi amacıyla 20 ve 23 Ekim tarihlerinde Moskova'da savaş karşıtı mitingler yapılacağı bildirildi.


20 Ekim Çarşamba günü saat 14:00'de Bağımsız basın merkezinde (Tverski bulvarı, 20) bir basın toplantısı yapılacak.


"Çeçenistan'da savaşa, teröre ve demokrasinin yok sayılmasına hayır mitingi" basın toplantısına katılacak isimler şöyle: Yazar Şenderoviç Viktor Anatolyeviç, Gazeteci Kara-Murza Vladimir Alekseyeviç, "İnsan Hakları İçin" birliğinin müdür yardımcısı Ponomarev Lev Aleksandroviç, "Rusya radikalleri" birliğinin sekreteri Hramov Nikolya Yevgenyeviç, "Nord-Ost" Komitesi üyelerinden Finogenov Pavel Alekseyeviç, A.D.Saharov Müzesiz ve Toplantı Merkezi Müdürü Samodurov Yuri Vladimiroviç, Savaş Karşıtı Kulüp adına Karetnikova Anna, Savaş Hareketlerine Karşı Komite adına Kriger Mihail.

23 Ekim Cumartesi günü de "Çeçenistan'da savaşa hayır!", "Rusya'da teröre hayır! Hak ve özgürlüklerimizi koruyacağız" sloganlarıyla bir mitingi yapılacak. Moskova'da düzenlenecek olan bu mitingin İkinci Rus-Çeçen Savaşının başlangıcının beşinci yılı ve Dubrovka tiyatrosundaki eylemin ikinci yılının anısına düzenleneceği bildirildi.

İnsan Hakları İçin adlı sivil kuruluş tarafından düzenlenecek olan miting 23 Ekim tarihinde saat 16:00'da Puşkin meydanında yapılacak. İnsan Hakları İçin Organizasyonu bu tarih ve saate tüm Moskovalı ve Moskova'da misafir bulunan savaş karşıtı kişileri "Çeçenistan'da Savaşa Hayır, Rusya'da teröre hayır! Putin'in politikasına hayır!" demek üzere Puşkin meydanına davet ettiğini bildirdi.

Etiketler:
moskovada savaş karşıtı miting

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır