NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
4WORED3.MP3
9
apsuva
4-5-6-7
8

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
AHMET HAKAN CANIDEMİR'İN BEYİN ÖLÜMÜ GERÇEKLEŞTİ!!

Milli Eğitim İlköğretim Müfettişleri Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı değerli hemşehrimiz Muzaffer Canıdemir'in oğlu Ahmet Hakan Canıdemir yattığı Haydarpaşa Numune Hastanesi doktorlarınca yapılan açıklamada hastanın beyin ölümü gerçekleştiği şu anda bitkisel hayatta olduğu söylendi. 3 Kasım akşamı saat 21:45'te Kızıltoprak istasyonuna yaklaşırken gaspçılar tarafından hareket halindeki trenden atılan Hakan Canıdemir'in bugün saat 12:45 itibariyle beyin ölümü gerçekleşti.
05-11-2004 - kez okundu

Hakan'ın tedavi görmekte olduğu Numune Hastanesi yoğun bakım alınan anne-baba ve yakınları hastanın son durumu hakkında bilgilendirildi. Beyin ölümün gerçekleştiği, sadece kalbinin çalıştığı bildirildi. Fişin çekilmesine onay vermeyen ailesi doğal ölümün gerçekleşmesini beklemeyi tercih etti.

Çıkışta medya temsilcilerine açıklama yapan baba Muzaffer Canıdemir "Oğlumun organlarını bağışladık. Benim oğlum kurtulamadıysa da, hayatı kendisine bağışlanacak bir organa bağlı olan birçok hasta kurtulsun" dedi.

Medya mensuplarının sorularını cevaplayan Milli Eğitim Teftiş Grubu Başkan Yardımcısı Muzaffer Canıdemir "Her kompartımana, her gaspçının başına bir polis dikemezsin. Vatandaşlarımızın daha duyarlı olması, çevrelerinde cereyan eden olaylara bigane kalmaması gerekir. Dileğim bu son gaspçı vahşeti olsun" dedi.

Canıdemir bugünkü gazetelerde olaya geniş yer vermeleri ve anasayfada duyurmaları sebebi ile medya organlarına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Baba ve kardeşlerinin soğukkanlılığını koruduğu, ancak annesi ile Kafkasya'dan gelen işadamı amcasının fenalaştığı gözlemlendi.

Baba Muzaffer Bey olay sebebi ile gece gündüz kendilerini yalnız bırakmayan ve çok büyük bir destek veren Milli Eğitim camiasına, akraba ve tanıdıklarına, medya mensuplarına teşekkür etti. Ajanskafkas

Etiketler:
ahmet hakan canıdemir beyin ölümü gerçekleşti!!

YORUMLAR
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır