NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
1
2
10
35305319 - Adige Nise 15.MP3
12

Nart Ajans Reklam

HABERLER / Cemiyet Haberleri

Notice: Undefined variable: db in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6

Warning: mysqli_query() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/function.php on line 6
RUSYA DIŞ IŞLERİ BAKANI YARDIMCISI VE GENEL SAVCI YARDIMCISI ABHAZYA ZIYARET

Abhazya'daki durumu incelemek amacıyla gelen Rusya Dış İşleri Bakan Yardımcısı Aleksandr Çekalin ve Savcı Yardımcısı Aleksandr Kolesnikov, Abhazya Başbakanı Nodar Haşba'yla görüştüler.
01-12-2004 - kez okundu

Yaptıkları değerlendirmeye göre; Abhazya'daki durum, hukuk ve anayasa çervesinde, kan dökülmeden çözülmelidir. Abhazya nüfusunun 90% ı Rusya vatandaşı olduğundan, Abhazya'daki gelişmeler bizi çok yakından ilgilendiriyor. Nodar Haşba'ya göre, bu ziyaret çok önemli, çünkü bu gelen kişiler objektif görüşlerini açıklayarak, Abhazya'daki problemin çözümüne katkı sağlamaya hazırlar. Ayrıca Abhazya Basbakanının açıklamasına göre, Rusya kesinlikle Abhazya'ya asker göndermeyecek, bu sorun Abhazya halkının sorunudur, ve Abhazya halkı bu sorunu çözebilir.

Birleşmiş Rusya Partisinden Rogozin: Abhazya ve Güney Osetya Rusya'nın toprağı olmalıdır.
Diğer taraftan "Birleşmiş Rusya" partisinin yöneticilerinden Dimitri Rogozin " Abhazya ve Güney Osetya'nın nüfuslarının 90% Rusya vatandası oldugu için bu devletler Rusya'nın toprağı olmalıdır. Ozaman "batı çenesini kapatacaktır" - diye bir açıklama yaptı.(Kafkas Abhazya Dayanışma Komitesi)

Etiketler:
rusya dış ışleri bakanı yardımcısı ve genel savcı yardımcısı abhazya zıyaret

YORUMLAR

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yonet/user.class.php:23 Stack trace: #0 /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yorum.php(19): user->user() #1 /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/haberler.php(80): require('/home/nart/publ...') #2 {main} thrown in /home/nart/public_html/arsiv.nartajans.net/yonet/user.class.php on line 23